LOGITECH
LOGITECH M350S Pebble 2 Bluetooth Mouse - TONAL ROSE
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth |
| Брой бутони | 3 |
| Чувствителност при движение | 1000 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Характеристики на мишка | Подходяща за лява и дясна ръкаСкролиращо колело |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA |
| Брой на включените батерии | 1 |
| Нужен брой батерии | 1 |
| Средно време за работа на батерия | 18 мес. |
| Съвместимост на платформата | Mac , Linux , Android , Windows , iPad |
| Външен цвят | Rose |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Ширина | 59 мм |
| Височина | 107 мм |
| Дълбочина | 26.5 мм |
| Номинално тегло | 100 г |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 1000 dpi |
| Тегло | 100 г |
| Свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 3 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






