LOGITECH
LOGITECH MX Anywhere 3S for Mac - SPACE GREY - BT - EMEA28-935
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth/RF |
| Интерфейс | USB тип C |
| Брой бутони | 6 |
| Функция на бутона/клавиша | Back, Forward, Скрол, DPI cycling button |
| Чувствителност при движение | 1000 dpi |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 200 dpi8000 dpi |
| Стъпка на настройка на чувствителността | 50 dpi |
| Характеристики на мишка | Horizontal ScrollConnect up to 3 DevicesLED indication |
| Технология на батерията | Литиево-полимерна |
| Брой на включените батерии | 1 |
| Нужен брой батерии | 1 |
| Средно време за работа на батерия | 70 days |
| Максимален капацитет на пиковия ток | 500 mAh |
| Съвместимост на платформата | Mac , iPad |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS 10.15 or Later , Apple iPadOS 14 or Later |
| Външен цвят | Сив |
| Включени кабели | USB кабел тип C |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Ширина | 65 мм |
| Височина | 100.5 мм |
| Дълбочина | 34.4 мм |
| Номинално тегло | 0.099 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 1000 dpi |
| Тегло | 0.099 кг |
| Свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 6 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






