LOGITECH
LOGITECH M171 Wireless Mouse - ROSE
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | RF |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Брой бутони | 3 |
| Чувствителност при движение | 1000 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Характеристики на мишка | Подходяща за лява и дясна ръкаСкролиращо колело |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA |
| Брой на включените батерии | 1 |
| Нужен брой батерии | 1 |
| Средно време за работа на батерия | 12 мес. |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS , Linux , Microsoft Windows , Chrome OS |
| Външен цвят | Rose |
| Включени аксесоари | USB приемник , Ръководство за употреба |
| Ширина | 61.5 мм |
| Височина | 97.7 мм |
| Дълбочина | 35.2 мм |
| Номинално тегло | 70.5 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 1000 dpi |
| Тегло | 70.5 кг |
| Свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 3 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






