LOGITECH
LOGITECH MX Master 3S Bluetooth Mouse - GRAPHITE - B2B
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth |
| Интерфейс | USB |
| Брой бутони | 7 |
| Чувствителност при движение | 1000 dpi |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 200 dpi8000 dpi |
| Характеристики на мишка | Darkfield Laser TrackingRechargeableGesture ButtonThumb WheelAdjustable DPI |
| Технология на батерията | Литиево-полимерна |
| Средно време за работа на батерия | 70 days |
| Максимален капацитет на пиковия ток | 500 mAh |
| Тип захранващи конектори | USB-C |
| Необходима операционна система | Linux , Chrome OS , Apple Mac OS 10.15 or Later , Microsoft Windows 10 or Later , Apple iPadOS 14 or Later , Android 8.0 or Later |
| Външен цвят | Graphite |
| Включени кабели | USB Type C - USB Type C Cable |
| Включени аксесоари | USB приемник , Документация |
| Ширина | 84.3 мм |
| Височина | 51 мм |
| Дълбочина | 124.9 мм |
| Номинално тегло | 0.141 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 1000 dpi |
| Тегло | 0.141 кг |
| Свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 7 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






