LOGITECH
LOGITECH Lift Bluetooth Vertical Ergonomic Mouse - ROSE/DARK ROSE
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Кабелни и безжични |
| Безжична технология | Bluetooth/RF |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Интерфейс | USB тип C |
| Брой бутони | 4 |
| Функция на бутона/клавиша | Back, Forward, DPI cycling button |
| Чувствителност при движение | 4000 dpi |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 400 dpi4000 dpi |
| Стъпка на настройка на чувствителността | 50 dpi |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колелоRechargeableConnect up to 3 DevicesAdjustable DPI |
| Технология на батерията | Литиево-полимерна |
| Максимален капацитет на пиковия ток | 240 mAh |
| Тип захранващи конектори | USB-C |
| Съвместимост на платформата | Mac OS , Windows , iPad |
| Необходима операционна система | Linux , Chrome OS , Apple Mac OS 10.15 or Later , Apple iPadOS 13.4 or Later , Microsoft Windows 10 or Later |
| Външен цвят | Rose/Dark Rose |
| Включени кабели | USB кабел тип C |
| Включени аксесоари | Документация , Unifying Receiver |
| Ширина | 79 мм |
| Височина | 78.5 мм |
| Дълбочина | 120 мм |
| Номинално тегло | 0.135 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 4000 dpi |
| Тегло | 0.135 кг |
| Свързване | Кабелни и безжични |
| Брой бутони | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






