LOGITECH
LOGITECH Lift for MAC Vertical Ergonomic Mouse - OFF-WHITE/PALE GREY
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth/RF |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Интерфейс | USB |
| Брой бутони | 6 |
| Функция на бутона/клавиша | Back, Forward, DPI cycling button |
| Чувствителност при движение | 4000 dpi |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 400 dpi4000 dpi |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колелоAdjustable DPI |
| Технология на батерията | Литиево-полимерна |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA |
| Брой на включените батерии | 1 |
| Средно време за работа на батерия | 24 мес. |
| Съвместимост на платформата | Mac OS , Windows , iPad |
| Необходима операционна система | Linux , Chrome OS , Apple Mac OS 10.15 or Later , Apple iPadOS 13.4 or Later , Microsoft Windows 10 or Later |
| Външен цвят | White/Pale Gray |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба , Unifying Receiver |
| Ширина | 71 мм |
| Височина | 70 мм |
| Дълбочина | 108 мм |
| Номинално тегло | 0.125 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 4000 dpi |
| Тегло | 0.125 кг |
| Свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 6 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






