LOGITECH
LOGITECH M650 Signature Bluetooth Mouse - ROSE
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth/RF |
| Интерфейс | USB/Bluetooth |
| Брой бутони | 5 |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 400 dpi2000 dpi |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колелоLED indication |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA |
| Брой на включените батерии | 1 |
| Нужен брой батерии | 1 |
| Съвместимост на платформата | Linux , Android , Mac OS , Windows |
| Външен цвят | Rose |
| Включени аксесоари | USB приемник , Ръководство за употреба |
| Ширина | 61.8 мм |
| Височина | 107.19 мм |
| Дълбочина | 37.8 мм |
| Номинално тегло | 101.2 г |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тегло | 101.2 г |
| Свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 5 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






