LOGITECH
LOGITECH M650L Signature Bluetooth Mouse - GRAPHITE - LEFT
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth/RF |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Интерфейс | USB |
| Функция на бутона | Програмируем |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 2000 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Характеристики на мишка | Подходяща за лява и дясна ръкаСкролиращо колело |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA |
| Брой на включените батерии | 1 |
| Нужен брой батерии | 1 |
| Съвместимост на платформата | Linux , Mac OS , Windows |
| Външен цвят | Graphite |
| Включени аксесоари | USB приемник , Ръководство за употреба |
| Ширина | 41.52 мм |
| Височина | 65.63 мм |
| Дълбочина | 118.19 мм |
| Номинално тегло | 0.16 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тегло | 0.16 кг |
| Свързване | Безжичен |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






