LOGITECH
LOGITECH G305 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse - LILAC - EER2
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | RF |
| Интерфейс | USB |
| Брой бутони | 6 |
| Функция на бутона | Програмируем |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 200 dpi12000 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Характеристики на мишка | ARM 32-bit ProcessorLED подсветка |
| Макс. Скорост на движението | 10 m/s |
| Максимално ускорение | 40 G |
| Скорост на реакция | 1000 Hz |
| Съвместимост на платформата | PC |
| Необходима операционна система | Chrome OS , Microsoft Windows 7 or Later , Apple Mac OS 10.10 or Later |
| Средно време за работа на батерия | 250 ч. |
| Външен цвят | Lilac |
| Включени аксесоари | USB приемник , Документация |
| Дълбочина | 38.2 мм |
| Височина | 116.6 мм |
| Ширина | 62.15 мм |
| Номинално тегло | 0.099 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тегло | 0.099 кг |
| Свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 6 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






