LOGITECH
LOGITECH M190 Wireless Mouse - BLUE
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | RF |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Интерфейс | USB |
| Брой бутони | 3 |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Характеристики на мишка | Подходяща за лява и дясна ръкаСкролиращо колело |
| Локализация | EMEA |
| Необходима операционна система | Linux 2.6.0 or Later , Microsoft Windows 7 , Microsoft Windows 8 , Microsoft Windows 8.1 , Chrome OS , Microsoft Windows 10 , Apple Mac OS 10.10 or Later |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA |
| Брой на включените батерии | 2 |
| Нужен брой батерии | 2 |
| Средно време за работа на батерия | 18 мес. |
| Външен цвят | Син |
| Включени аксесоари | USB приемник , Ръководство за употреба |
| Дълбочина | 115.5 мм |
| Височина | 40.3 мм |
| Ширина | 66.1 мм |
| Номинално тегло | 89.9 г |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тегло | 89.9 г |
| Свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 3 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






