LOGITECH
LOGITECH M190 Wireless Mouse - MID GREY
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | RF |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Интерфейс | USB |
| Брой бутони | 3 |
| Чувствителност при движение | 1000 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Характеристики на мишка | Подходяща за лява и дясна ръкаСкролиращо колело |
| Необходима операционна система | Linux 2.6.0 or Later , Chrome OS , Microsoft Windows 7 or Later , Apple Mac OS 10.10 or Later |
| Технология на батерията | Алкални |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA |
| Брой на включените батерии | 1 |
| Нужен брой батерии | 1 |
| Външен цвят | Mid Grey |
| Включени аксесоари | USB приемник , Документация |
| Дълбочина | 40.3 мм |
| Височина | 115.4 мм |
| Ширина | 66.1 мм |
| Номинално тегло | 89.9 г |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 1000 dpi |
| Тегло | 89.9 г |
| Свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 3 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






