LOGITECH
LOGITECH G102 LIGHTSYNC Corded Gaming Mouse - BLACK - USB - EER
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB |
| Брой бутони | 6 |
| Функция на бутона | Програмируем |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 200 dpi8000 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Макс. Скорост на движението | 200 in/sec |
| Максимално ускорение | 25 G |
| Скорост на реакция | 1000 Hz |
| Характеристики на мишка | Teflon FeetBuilt-in memoryARM 32-bit ProcessorRGB осветление |
| Съвместимост на платформата | PC , Mac |
| Необходима операционна система | Chrome OS , Microsoft Windows 7 or Later , Apple Mac OS 10.11 or Later |
| Външен цвят | Черен |
| Дължина на кабела | 2.1 m |
| Включени аксесоари | Упътване за употреба , Гаранционна карта |
| Дълбочина | 38.2 мм |
| Височина | 116.6 мм |
| Ширина | 62.15 мм |
| Номинално тегло | 0.085 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| RGB | Да |
| Тегло | 0.085 кг |
| Свързване | С кабел |
| Брой бутони | 6 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






