LOGITECH
LOGITECH B110 Corded Mouse - SILENT - BLACK - USB - B2B
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB |
| Брой бутони | 3 |
| Чувствителност при движение | 10000 dpi |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 1000 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колело |
| Локализация | EMEA |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS , Linux , Microsoft Windows , Chrome OS |
| Външен цвят | Черен |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Включени аксесоари | Упътване за употреба |
| Дълбочина | 112.96 мм |
| Височина | 38.4 мм |
| Ширина | 61.7 мм |
| Номинално тегло | 85 г |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 10000 dpi |
| Тегло | 85 г |
| Свързване | С кабел |
| Брой бутони | 3 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






