LOGITECH
LOGITECH MX Vertical Bluetooth Mouse - GRAPHITE
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Bluetooth |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Брой бутони | 4 |
| Функция на бутона/клавиша | Back, Forward, DPI cycling button |
| Чувствителност при движение | 1600 dpi |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 400 dpi4000 dpi |
| Стъпка на настройка на чувствителността | 50 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колелоRechargeable |
| Локализация | EMEA |
| Необходима операционна система | Apple Mac OS , Microsoft Windows |
| Технология на батерията | Литиево Йонно Полимерна |
| Външен цвят | Graphite |
| Включени кабели | Кабел за зареждане |
| Включени аксесоари | Упътване за употреба , Unifying Receiver |
| Дълбочина | 120 мм |
| Височина | 78.5 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Номинално тегло | 135 г |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 1600 dpi |
| Тегло | 135 г |
| Свързване | Bluetooth |
| Брой бутони | 4 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






