LOGITECH
LOGITECH G305 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse - BLACK - EER2
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | С кабел |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Брой бутони | 6 |
| Функция на бутона | Програмируем |
| Макс. и мин. чувствителност при движение | 240 dpi4000 dpi |
| Характеристики на мишка | ARM 32-bit ProcessorLED подсветка |
| Макс. Скорост на движението | 120 in/sec |
| Максимално ускорение | 20 G |
| Външен цвят | Черен |
| Дълбочина | 37 мм |
| Височина | 115 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Номинално тегло | 0.127 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тегло | 0.127 кг |
| Свързване | С кабел |
| Брой бутони | 6 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






