LOGITECH
LOGITECH M720 Triathlon Wireless Mouse - BLACK
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth |
| Интерфейс | USB |
| Брой бутони | 8 |
| Чувствителност при движение | 1000 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA |
| Нужен брой батерии | 1 |
| Външен цвят | Черен |
| Включени аксесоари | Акумулатор , Упътване за употреба , Unifying Receiver |
| Дълбочина | 115 мм |
| Височина | 45 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 1000 dpi |
| Свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 8 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






