LOGITECH
LOGITECH M170 Wireless Mouse - GREY
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | RF |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Брой бутони | 3 |
| Функция на бутона/клавиша | Скрол |
| Характеристики на мишка | Подходяща за лява и дясна ръка |
| Външен цвят | Сив |
| Включени аксесоари | Nano Receiver |
| Дълбочина | 35.2 мм |
| Височина | 97.7 мм |
| Ширина | 61.5 мм |
| Номинално тегло | 0.0705 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тегло | 0.0705 кг |
| Свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 3 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






