LOGITECH
LOGITECH M185 Wireless Mouse - BLUE - EWR2
| Разположение на устройството | Външен (Автоматичен) |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | RF |
| Брой бутони | 3 |
| Функция на бутона | Скрол |
| Външен цвят | Син |
| Дълбочина | 60 мм |
| Височина | 39 мм |
| Ширина | 99 мм |
| Номинално тегло | 0.075 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| Тегло | 0.075 кг |
| Свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 3 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






