LOGITECH
LOGITECH M185 Wireless Mouse - SWIFT GREY - EWR2
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Брой бутони | 3 |
| Чувствителност при движение | 1000 dpi |
| Технология на устройство | Оптичен |
| Характеристики на мишка | Скролиращо колело |
| Необходима операционна система | Linux 2.6.0 or Later , Microsoft Windows Vista , Microsoft Windows 7 , Apple Mac OS X 10.5 or Later , Microsoft Windows 8 |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA |
| Брой на включените батерии | 1 |
| Нужен брой батерии | 1 |
| Външен цвят | Swift Gray |
| Включени аксесоари | 1 AA батерия , Nano Receiver , Упътване за употреба |
| Дълбочина | 99 мм |
| Височина | 39 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Номинално тегло | 0.0752 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 1000 dpi |
| Тегло | 0.0752 кг |
| Свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 3 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






