LOGITECH
LOGITECH M705 Marathon Wireless Mouse - BLACK
| Разположение на устройството | Външен |
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | RF |
| Честотен диапазон | 2.4 GHz |
| Интерфейс | USB |
| Брой бутони | 8 |
| Функция на бутона/клавиша | Forward, Backward, Applications Switch |
| Чувствителност при движение | 1000 dpi |
| Технология на устройство | Лазерен |
| Характеристики на мишка | Hyper-Fast ScrollingRight Handed |
| Поддържан клас на размера на батерията | AA |
| Брой на включените батерии | 2 |
| Нужен брой батерии | 2 |
| Външен цвят | Черен |
| Включени аксесоари | Unifying Receiver |
| Дълбочина | 42 мм |
| Височина | 71 мм |
| Ширина | 109 мм |
| Номинално тегло | 0.135 кг |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
Характеристики
Характеристики
| DPI | 1000 dpi |
| Тегло | 0.135 кг |
| Свързване | Безжичен |
| Брой бутони | 8 |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






