
LENOVO
LENOVO CHROME 14M9610 14" MediaTek Kompanio Ultra 910 16GB/256GB Chrome
✔ MediaTek Kompanio Ultra 910
✔ ARM Immortalis
✔ 35.6 cm (14") 1920x1200 16:10 Touch Display
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | CHROME 14M9610 |
| Серия | CHROME |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | MediaTek |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | ARM Immortalis |
| Процесор, модел | MediaTek Kompanio Ultra 910, 8-ядрен (до 3.60GHz) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Chrome |
| Клавиатурна подредба | ES |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане
Подобни продукти
HP 3040 Intel Core i5-6500T 8GB/128GB Win11 Pro
328,99 €

LENOVO ThinkCentre M90N-1 Nano IOT Intel Core i3-8145U 4GB/128GB NOOS
412,99 €

LENOVO ThinkCentre M75Q G2 AMD Ryzen 5 Pro 5650GE 16GB/256GB Win11 Pro
644,99 €

LENOVO ThinkCentre M75Q G2 AMD Ryzen 5 5600GE 16GB/256GB Win11 Pro
644,99 €

LENOVO ThinkCentre M75S G2 AMD Ryzen 5 5600G 8GB/256GB Win11 Pro
652,99 €

LENOVO ThinkCentre M75S G2 AMD Ryzen 5 Pro 5650G 16GB/256GB Win11 Pro
548,99 €

LENOVO ThinkCentre M70Q G3 Intel Core i3-12100T 8GB/256GB Win11 IOT
523,99 €

LENOVO ThinkCentre M70Q G4 Intel Core i5-13400T 16GB/512GB Win11 Pro
710,99 €

LENOVO ThinkCentre M70Q G4 Intel Core i7-13700T 16GB/512GB Win11 Pro
874,99 €

LENOVO ThinkCentre M70Q G4 Intel Core i5-13400T 8GB/256GB Win11 Pro
601,99 €

LENOVO ThinkCentre M80Q G4 Intel Core i5-13400T 16GB/256GB Win11 Pro
824,99 €

LENOVO ThinkCentre M90A Pro G4 Intel Core i5-13500 16GB/512GB Win11 Pro
1402,99 €