LENOVO
LENOVO Legion 5 15IRX10 15" Intel Core i7-13650HX 32GB/1TB NVIDIA RTX 5070 Win11
✔ Intel® Core™ i7-13650HX, 14-ядрен (до 4.90GHz, 24MB Кеш)
✔ NVIDIA RTX 5070
✔ 38.1 cm (15") 2560x1600 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | Legion 5 15IRX10 |
| Серия | Legion |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 2560x1600 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX 5070 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-13650HX, 14-ядрен (до 4.90GHz, 24MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | DE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






