
LENOVO
LENOVO Legion Pro 5 16ADR10 16" AMD Ryzen 9 8940HX 32GB/1TB NVIDIA RTX 5060 Win11
✔ AMD Ryzen™ 9 8940HX, 16-ядрен (до 5.30GHz, 64MB Кеш)
✔ NVIDIA RTX 5060
✔ 40.6 cm (16") 2560x1600 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | Legion Pro 5 16ADR10 |
| Серия | Legion |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | AMD Ryzen 9 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 2560x1600 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX 5060 |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 9 8940HX, 16-ядрен (до 5.30GHz, 64MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | FR |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






