LENOVO
LENOVO CHROME 2IN1 14IRU10 14" Intel Core 5 220U 16GB/256GB Chrome
✔ Intel Core 5 220U
✔ Intel Graphics
✔ 35.6 cm (14") 1920x1200 16:10 Touch Display
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | CHROME 2IN1 14IRU10 |
| Серия | CHROME |
| SSD Диск | 256GB |
| Процесор | Intel Core 5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Intel Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ 5 220U, 10-ядрен (до 5.00GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Chrome |
| Клавиатурна подредба | FR |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






