
LENOVO
LENOVO LOQ 15IAX9E 15" Intel Core i5-12450HX 16GB/512GB NVIDIA RTX 4050 Win11
✔ Intel® Core™ i5-12450HX, 8-ядрен (до 4.40GHz, 12MB Кеш)
✔ NVIDIA RTX 4050
✔ 38.1 cm (15") 1920x1080
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | LOQ 15IAX9E |
| Серия | LOQ |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX 4050 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-12450HX, 8-ядрен (до 4.40GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | FR |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






