
LENOVO
LENOVO 500W GEN 5 12" Intel N250 8GB/128GB Win11 Pro
✔ Intel N250
✔ Intel(R) Graphics
✔ 30.5 cm (12") 1920x1200 16:10 Touch Display
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | 500W GEN 5 |
| Серия | 500W |
| SSD Диск | 128GB |
| Процесор | Intel |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Intel(R) Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Processor N250, 4-ядрен (до 3.30GHz, 6MB Кеш) |
| Размер на екрана | 12" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | BE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






