
LENOVO
LENOVO IdeaPad 5 2-in-1 14IAL10 14" Intel Core Ultra 5 225U 16GB/512GB No OS
✔ Intel® Core™ Ultra 5 225U, 12-ядрен (до 4.80GHz, 12MB Кеш)
✔ Intel Graphics
✔ 35.6 cm (14") 1920x1200 16:10 Touch Display
✔ Гаранция: 24 месеца
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
| Модел | IdeaPad 5 2-in-1 14IAL10 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Y |
| Видео Карта | Intel Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 5 225U, 12-ядрен (до 4.80GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | No OS |
| Клавиатурна подредба | FR |
Подобни продукти
HP 3040 Intel Core i5-6500T 8GB/128GB Win11 Pro

LENOVO ThinkCentre M90N-1 Nano IOT Intel Core i3-8145U 4GB/128GB NOOS

LENOVO ThinkCentre M75Q G2 AMD Ryzen 5 Pro 5650GE 16GB/256GB Win11 Pro

LENOVO ThinkCentre M75Q G2 AMD Ryzen 5 5600GE 16GB/256GB Win11 Pro

LENOVO ThinkCentre M75S G2 AMD Ryzen 5 5600G 8GB/256GB Win11 Pro

LENOVO ThinkCentre M75S G2 AMD Ryzen 5 Pro 5650G 16GB/256GB Win11 Pro

LENOVO ThinkCentre M70Q G3 Intel Core i3-12100T 8GB/256GB Win11 IOT

LENOVO ThinkCentre M70Q G4 Intel Core i5-13400T 16GB/512GB Win11 Pro

LENOVO ThinkCentre M70Q G4 Intel Core i7-13700T 16GB/512GB Win11 Pro

LENOVO ThinkCentre M70Q G4 Intel Core i5-13400T 8GB/256GB Win11 Pro

LENOVO ThinkCentre M80Q G4 Intel Core i5-13400T 16GB/256GB Win11 Pro

LENOVO ThinkCentre M90A Pro G4 Intel Core i5-13500 16GB/512GB Win11 Pro