
LENOVO
LENOVO Yoga BOOK 9 14IMU9 14" Intel Core Ultra 7 255H 32GB/1TB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ Ultra 7 255HX, 20-ядрен (до 5.20GHz, 30MB Кеш)
✔ Intel Arc Graphics 140T
✔ 35.6 cm (14") 2880x1800 16:10 Touch Display
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | Yoga BOOK 9 14IMU9 |
| Серия | Yoga |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 2880x1800 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Intel Arc Graphics 140T |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 7 255H, 16-ядрен (до 5.10GHz, 24MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | NORDICS |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






