
LENOVO
LENOVO Yoga Pro 7 14IAH10 14" Intel Core Ultra 9 285H 32GB/1TB Win11
✔ Intel® Core™ Ultra 9 285HX, 24-ядрен (до 5.50GHz, 36MB Кеш)
✔ Intel Arc Graphics 140T
✔ 35.6 cm (14") 3000x1876 16:10 Touch Display
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | Yoga Pro 7 14IAH10 |
| Серия | Yoga |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 3000x1876 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Intel Arc Graphics 140T |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 9 285H, 16-ядрен (до 5.40GHz, 24MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | US/I |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






