
LENOVO
LENOVO IdeaPad Slim 3 15IRH10 15" Intel Core i5-13420H 16GB/512GB Win11
✔ Intel® Core™ i5-13420H, 8-ядрен (до 4.60GHz, 12MB Кеш)
✔ Intel UHD Graphics
✔ 38.1 cm (15") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | IdeaPad Slim 3 15IRH10 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel UHD Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-13420H, 8-ядрен (до 4.60GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | ES |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






