
LENOVO
LENOVO Yoga Slim 7 14AKP10 14" AMD Ryzen AI 5 340 16GB/512GB Win11
✔ AMD Ryzen AI 5 340
✔ AMD Radeon 840M
✔ 35.6 cm (14") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
| Модел | Yoga Slim 7 14AKP10 |
| Серия | Yoga |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen AI |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | N |
| Видео Карта | AMD Radeon 840M |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ AI 5 340, 6-ядрен (до 4.80GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | DE |






