LENOVO
LENOVO Yoga Slim 7 14ILL10 14" Intel Core Ultra 7 258V 32GB/1TB Win11
✔ Intel® Core™ Ultra 7 258V, 8-ядрен (до 4.80GHz, 12MB Кеш)
✔ Intel Arc Graphics 140V
✔ 35.6 cm (14") 2880x1800 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
| Модел | Yoga Slim 7 14ILL10 |
| Серия | Yoga |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 2880x1800 |
| Тъч скрийн | N |
| Видео Карта | Intel Arc Graphics 140V |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 7 258V, 8-ядрен (до 4.80GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | US/I |






