
LENOVO
LENOVO Yoga 7 2-in-1 14ILL10 14" Intel Core Ultra 5 226V 16GB/512GB Win11
✔ Intel® Core™ Ultra 5 226V, 8-ядрен (до 4.50GHz, 8MB Кеш)
✔ Intel Arc Graphics 130V
✔ 35.6 cm (14") 1920x1200 16:10 Touch Display
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | Yoga 7 2-in-1 14ILL10 |
| Серия | Yoga |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Intel Arc Graphics 130V |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 5 226V, 8-ядрен (до 4.50GHz, 8MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | NORDICS |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






