LENOVO
LENOVO IdeaPad Pro 5 16IAH10 16" Intel Core Ultra 9 285H 32GB/1TB Win11
✔ Intel® Core™ Ultra 9 285HX, 24-ядрен (до 5.50GHz, 36MB Кеш)
✔ Intel Arc Graphics 140T
✔ 40.6 cm (16") 2880x1800 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | IdeaPad Pro 5 16IAH10 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 2880x1800 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel Arc Graphics 140T |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 9 285H, 16-ядрен (до 5.40GHz, 24MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | BE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






