LENOVO
LENOVO LOQ 17IRX10 17" Intel Core i7-14700HX 16GB/1TB NVIDIA RTX 5070 Win11
✔ Intel® Core™ i7 14700HX, 20-ядрен (до 5.50GHz, 33MB Кеш)
✔ NVIDIA RTX 5070
✔ 43.2 cm (17") 1920x1080
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | LOQ 17IRX10 |
| Серия | LOQ |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX 5070 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-14700HX, 20-ядрен (до 5.50GHz, 33MB Кеш) |
| Размер на екрана | 17" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | DE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






