LENOVO
LENOVO LOQ 15IRX10 15" Intel Core i7-13650HX 24GB/1TB NVIDIA RTX 5070 Win11
✔ Intel® Core™ i7-13650HX, 14-ядрен (до 4.90GHz, 24MB Кеш)
✔ NVIDIA RTX 5070
✔ 38.1 cm (15") 1920x1080
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | LOQ 15IRX10 |
| Серия | LOQ |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core i7 |
| Рам Памет | 24GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX 5070 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i7-13650HX, 14-ядрен (до 4.90GHz, 24MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | BE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






