
LENOVO
LENOVO LOQ 15ARP9 15" AMD Ryzen 7 7435HS 16GB/512GB NVIDIA RTX 4060 No OS
✔ AMD Ryzen™ 7 7435HS, 8-ядрен (до 4.50GHz, 16MB Кеш)
✔ NVIDIA RTX 4060
✔ 38.1 cm (15") 1920x1080
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | LOQ 15ARP9 |
| Серия | LOQ |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen 7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX 4060 |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 7 7435HS, 8-ядрен (до 4.50GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15" |
| Операционна система | No OS |
| Клавиатурна подредба | FR |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






