
LENOVO
LENOVO IdeaPad Slim 5 15ARP10 15" AMD Ryzen 7 7735HS 32GB/1TB Win11
✔ AMD Ryzen™ 7 7735HS, 8-ядрен (до 4.75GHz, 16MB Кеш)
✔ AMD Radeon 680M
✔ 38.1 cm (15") 2560x1600 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
| Модел | IdeaPad Slim 5 15ARP10 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | AMD Ryzen 7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 2560x1600 |
| Тъч скрийн | N |
| Видео Карта | AMD Radeon 680M |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 7 7735HS, 8-ядрен (до 4.75GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | US/I |






