LENOVO
LENOVO IdeaPad Slim 5 14IRH10R 14" Intel Core 7 240H 16GB/512GB Win11
✔ Intel Core 7 240H
✔ Intel Graphics
✔ 35.6 cm (14") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | IdeaPad Slim 5 14IRH10R |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core 7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ 7 240H, 10-ядрен (до 5.20GHz, 24MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | DE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






