
LENOVO
LENOVO IdeaPad Slim 5 16AKP10 16" AMD Ryzen AI 5 350 32GB/512GB Win11
✔ AMD Ryzen™ AI 5 350, 6-ядрен (до 4.80GHz, 16MB Кеш)
✔ AMD Radeon 860M
✔ 40.6 cm (16") 2880x1800 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | IdeaPad Slim 5 16AKP10 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen AI |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 2880x1800 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | AMD Radeon 860M |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ AI 5 350, 6-ядрен (до 4.80GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | FR |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






