
LENOVO
LENOVO IdeaPad Slim 5 14Q8X9 14" Qualcomm Snapdragon X X1-26-100 32GB/512GB Win11
✔ Qualcomm Snapdragon X X1-26-100
✔ Qualcomm Adreno
✔ 35.6 cm (14") 1920x1200 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | IdeaPad Slim 5 14Q8X9 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Qualcomm Adreno |
| Процесор, модел | Qualcomm® Snapdragon® X X1-26-100, 8-ядрен (до 3.40GHz) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | FR |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






