
LENOVO
LENOVO Duet 11M889 11" MediaTek Kompanio 838 8GB/128GB Chrome
✔ MediaTek Kompanio 838
✔ Arm Mali
✔ 27.9 cm (11") 1920x1200 16:10 Touch Display
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | Duet 11M889 |
| Серия | Duet |
| SSD Диск | 128GB |
| Процесор | MediaTek |
| Рам Памет | 8GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Arm Mali |
| Процесор, модел | MediaTek Kompanio 838, 8-ядрен (до 2.60GHz) |
| Размер на екрана | 11" |
| Операционна система | Chrome |
| Клавиатурна подредба | BE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






