
LENOVO
LENOVO V15 G5 IRL 15" Intel Core i5-13420H 16GB/512GB No OS
✔ Intel® Core™ i5-13420H, 8-ядрен (до 4.60GHz, 12MB Кеш)
✔ Intel UHD Graphics
✔ 38.1 cm (15") 1920x1080
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | V15 G5 IRL |
| Серия | V15 |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | Intel UHD Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i5-13420H, 8-ядрен (до 4.60GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 15" |
| Операционна система | No OS |
| Клавиатурна подредба | ES |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






