
LENOVO
LENOVO IdeaPad 5 2-in-1 14Q8X9 14" Qualcomm Snapdragon X Plus X1P-42-100 16GB/512GB Win11
✔ Qualcomm Snapdragon X Plus X1P-42-100
✔ Qualcomm Adreno
✔ 35.6 cm (14") 1920x1200 16:10 Touch Display
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | IdeaPad 5 2-in-1 14Q8X9 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Qualcomm Adreno |
| Процесор, модел | Qualcomm® Snapdragon® X Plus X1P-42-100, 8-ядрен (до 3.40GHz) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | FR |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






