
LENOVO
LENOVO Legion 9 16IRX9 16" Intel Core i9-14900HX 64GB/2TB NVIDIA RTX 4090 Win11
✔ Intel® Core™ i9-14900HX, 24-ядрен (до 5.80GHz, 36MB Кеш)
✔ NVIDIA RTX 4090
✔ 40.6 cm (16") 3200x2000 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Доставка 3 до 5 работни дни
Еконт / Спиди — до офис или адрес
Безплатна доставка за поръчки над 149 EUR
| Модел | Legion 9 16IRX9 |
| Серия | Legion |
| SSD Диск | 2TB |
| Процесор | Intel Core i9 |
| Рам Памет | 64GB |
| Резолюция | 3200x2000 |
| Тъч скрийн | N |
| Видео Карта | NVIDIA RTX 4090 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ i9-14900HX, 24-ядрен (до 5.80GHz, 36MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | FR |






