
LENOVO
LENOVO Yoga BOOK 9 14IMU9 13" Intel Core Ultra 7 155U 32GB/1TB Win11 Pro
✔ Intel® Core™ Ultra 7 155U, 12-ядрен (до 4.80GHz, 12MB Кеш)
✔ Intel Graphics
✔ 33.0 cm (13") 2880x1800 16:10 Touch Display
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | Yoga BOOK 9 14IMU9 |
| Серия | Yoga |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 2880x1800 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Intel Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 7 155U, 12-ядрен (до 4.80GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 13" |
| Операционна система | Win11 Pro |
| Клавиатурна подредба | DE |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






