
LENOVO
LENOVO Yoga Pro 7 14AHP9 14" AMD Ryzen 7 8845HS 16GB/512GB NVIDIA RTX 3050 Win11
✔ AMD Ryzen™ 7 8845HS, 8-ядрен (до 5.10GHz, 16MB Кеш)
✔ NVIDIA RTX 3050
✔ 35.6 cm (14") 3072x1920 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | Yoga Pro 7 14AHP9 |
| Серия | Yoga |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen 7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 3072x1920 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX 3050 |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ 7 8845HS, 8-ядрен (до 5.10GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | FR |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






