LENOVO
LENOVO Yoga Pro 7 14IMH9 14" Intel Core Ultra 9 185H 32GB/1TB NVIDIA RTX 4060 Win11
✔ Intel® Core™ Ultra 9 185H, 16-ядрен (до 5.10GHz, 24MB Кеш)
✔ NVIDIA RTX 4060
✔ 35.6 cm (14") 2880x1800 16:10
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | Yoga Pro 7 14IMH9 |
| Серия | Yoga |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 |
| Рам Памет | 32GB |
| Резолюция | 2880x1800 |
| Тъч скрийн | Не |
| Видео Карта | NVIDIA RTX 4060 |
| Процесор, модел | Intel® Core™ Ultra 9 185H, 16-ядрен (до 5.10GHz, 24MB Кеш) |
| Размер на екрана | 14" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | IT |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






