
LENOVO
LENOVO Legion Go 8 APU1 9" AMD Ryzen Z1 16GB/512GB Win11
✔ AMD Ryzen Z1
✔ 22.9 cm (9") 2560x1600 16:10 Touch Display
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | Legion Go 8 APU1 |
| Серия | Legion |
| SSD Диск | 512GB |
| Процесор | AMD Ryzen Z1 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 2560x1600 |
| Тъч скрийн | Да |
| Процесор, модел | AMD Ryzen™ Z1, 6-ядрен (до 4.90GHz, 16MB Кеш) |
| Размер на екрана | 9" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | NO KB |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






