
LENOVO
LENOVO IdeaPad 5 2-in-1 16IRU9 16" Intel Core 7 150U 16GB/1TB Win11
✔ Intel Core 7 150U
✔ Intel Graphics
✔ 40.6 cm (16") 1920x1200 16:10 Touch Display
✔ Гаранция: 24 месеца
Характеристики
Характеристики
| Модел | IdeaPad 5 2-in-1 16IRU9 |
| Серия | IdeaPad |
| SSD Диск | 1TB |
| Процесор | Intel Core 7 |
| Рам Памет | 16GB |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Тъч скрийн | Да |
| Видео Карта | Intel Graphics |
| Процесор, модел | Intel® Core™ 7 150U, 10-ядрен (до 5.40GHz, 12MB Кеш) |
| Размер на екрана | 16" |
| Операционна система | Win11 |
| Клавиатурна подредба | CH |
Информация
Информация
Доставка и Връщане
Доставка и Връщане






